Tytuł: Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na intymne bolączki Polek

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Rezultatem jest polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Ciekawe wpisy tematyczne: